Koszty wysyłki

Warunki platności i transportu

Aby odpowiedzieć na Twoje potrzeby pozostawiamy Ci do wyboru dwie opcje płatności oraz pięć opcji transportu. W czasie realizacji zakupu o wyborze formy, która najbardziej Ci odpowiada, zdecydujesz już w koszyku oraz w ostatnim etapie. Pamiętaj jednak, że po przekroczeniu kwoty zakupów określonej w tabeli, to my zapłacimy za Twoja przesyłkę

Płatności możesz dokonać on-line, czyli w trakcie składania zamówienia - przelewem lub kartą kredytową. Możesz wybrać również opcję za pobraniem, czyli zapłacić gotówką w momencie odbioru przesyłki. Zachęcamy do rozliczeń on-line – metoda ta jest szybsza i wygodniejsza. Również w przypadku ewentualnego zwrotu towaru.

Możesz wybrać transport za pośrednictwem Poczty Polskiej, Paczkomatów InPost, Paczki w Ruchu, Kuriera lub odbioru osobistego w jednym ze sklepów stacjonarnych Top Secret. Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej ma swoją zaletę w postaci możliwości pozostawienia awizo, w przypadku, gdy listonosz nie zastanie Cię w domu. Jednakże termin dostawy jest dłuższy. Natomiast jeśli wybierzesz opcję Kuriera, Paczki w Ruchu lub Paczkomatów, możesz skrócić czas oczekiwania gdyż kurier dostarczy przesyłkę zawsze pod wskazany przez Ciebie adres lub umieści we wskazanym Paczkomacie lub Punkcie Paczki w Ruchu. Numer telefonu, który został podany przez Ciebie w formularzu zgłoszeniowym, umożliwi kurierowi kontakt z Tobą i ustalenie czasu dostarczenia przesyłki oraz umożliwi odebranie przesyłki z Paczkomatu lub Punktu Paczki w Ruchu.

.

Poczta Polska S.A. do 5 dni roboczych

Kurier do 2 dni roboczych

Paczkomaty InPost do 4 dni roboczych

Paczka w Ruchu do 6 dni roboczych

Odbiór w sklepie stacjonarnym  do 5 dni roboczych

płatność za pobraniem

>149 zł płatne 0 zł

>149 zł płatne 0 zł

-

-

-

<149 zł płatne 19 zł

<149 zł płatne 19 zł

-

-

-

płatność on-line

>149 zł płatne 0 zł

>149 zł płatne 0 zł

>149 zł płatne 0 zł

>149 zł płatne 0 zł

0 zł

<149 zł płatne 15 zł

<149 zł płatne 15 zł

<149 zł płatne 10 zł

<149 zł płatne 6,50 zł

0 zł

Wysyłki zagraniczne realizowane są poprzez paczkomaty Inpost, dostępna jest wyłącznie płatość online. Koszt dostawy to 45 zł, promocja na darmową dostawę obowiązuje dla zamówień za min. 500 zł.


TOP SECRET używa plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom maksymalnego komfortu.