7 Happy Summits - Korona Ziemi dla podopiecznych Happy Kids


Nowy projekt „7 Happy Summits” stanowi połączenie górskiej pasji z chęcią pomagania najmłodszym. Takie wyzwanie podjął Michał Leksiński - podróżnik i miłośnik alpinizmu, który już 1 stycznia zdobył Kilimandżaro!

„7 Happy Summits” to nie tylko event, mający na celu promocję Fundacji Happy Kids, ale symbol, że każdy może osiągać swoje cele, niezależnie jak i gdzie się wychowywał. Zdobywanie kolejnych szczytów połączone jest z działaniami na rzecz naszej Fundacji - m.in. zbiórką pieniędzy dla podopiecznych, czy organizacją wyjazdów dla dzieciaków w góry. Projekt ma też zwrócić uwagę na działania Fundacji Happy Kids, stale wspieranej przez Top Secret.

Happy Kids - 7 Happy Summits

Zdobycie pierwszego szczytu wyprawy nastąpiło już 1 stycznia 2017 r., kiedy Michał Leksiński zdobył Kilimandżaro i zainaugurował obchody 15-lecia istnienia Fundacji Happy Kids.

Kiedy narodził się pomysł rozpoczęcia wielkiej podróży jaką jest zdobycie Korony Ziemi, Michał Leksiński postanowił, że nie może tego zrobić wyłącznie dla siebie. Zmierzając na kolejne szczyty podróżnik chce skierować uwagę na podopiecznych Fundacji Happy Kids, na to, jak ważną ideą jest budowa kolejnych rodzinnych domów dziecka, które przynoszą dzieciakom mnóstwo radości, na którą zasługują.

Na każdym szczycie dumnie powiewać będzie flaga z godłem Fundacji.

Happy Kids - 7 Happy Summits

Komentarze (0)

{{ comment.signature }}
{{ comment.content }}
TOP SECRET FOR AVANTI
Limitowana kolekcja wiosenna
Elektroniczne wydanie AVANTI
Kup AVANTI na topsecret.pl
Doskonałość Mody 2017
Tytuł Doskonałość Mody Twojego Stylu dla Top Secret

TOP SECRET używa plików cookies w celu zapewnienia użytkownikom maksymalnego komfortu.